Kompletní řešení pro každý objekt / Nejmodernější linka v Evropě / WPC koextruze CE ISO14001 ISO9001
ASEA investment

Námi nabízené výrobky jsou již téměř sto let leaderem na trhu elastických povlakových podlahovin z PVC. Díky jedné z nejmodernějších linek v Evropě dovedeme mimořádně rychle reagovat na potřeby zákazníků. Vysoká kvalifikace všech profesních skupin ve společnosti a systematická inovace výroby stojí za vysokou kvalitou podlahových krytin, které takto naplňují světové parametry a vysoká očekávání klientů.

Abychom vyšli vstříc zájmu našich zákazníků, nabízíme produkty mimořádné jakosti a také veškerou technickou podporu.

Při vysokých nárocích kladených na podlahové krytiny je nezbytné dodávat na trh výrobky se zvýšenou odolností a hygienickými vlastnostmi. Odolnosti je dosaženo nanesením ochranné polyuretanové vrstvy a hygienické nároky splňuje odolnost podlahovin proti mikroorganismům.

U všech výrobků je už při výrobě ošetřován povrch polyuretanem s novým, odolnějším složením, který výrobku dodává velkou odolnost proti otěru a působení chemikálií. Nanesená vrstva PUR představuje primární ochranu a nevyžaduje další konzervaci.

Antibakteriální vlastnosti našich podlahových krytin jsou zajištěny aktivní vrstvou Biostat, která zaručuje ochranu proti mikroorganismům nově i převratnou novinkou Biosilver.

Do České republiky dovážíme tyto materiály již 15 let a u našich zákazníků mají velmi dobrou pověst, o čemž svědčí množství realizací v nejrůznějších typech budov. Výhradním dovozcem homogenních materiálů je firma ASEA Investment s.r.o., prodejní síť kryje celou ČR prostřednictvím specializovaných prodejen, nabízejících veškerý sortiment pro podlaháře i koncové zákazníky.

 

Produkty Nanotechnologie a inovace Realizace

Vážení obchodní přátelé, připravili jsme pro vás nový tištěný katalog objektových a speciálních vinylových podlahových krytin...

více

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom vás tímto informovali o ukončení výroby materiálu
ULTRA 43.

více

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom vás informovali o změnách v produkci továrny
v Jasle...

více
archiv novinek